Siber Güvenlik konusunda dünya  çapında önem kazanmakta olan bir konudur. Bu nokta en önemli handikaplardan birisi yetişmiş personel kaynağı yada kısaca yetenektir. Siber Güvenlik Eğitimleri ile katılımcılara Siber Güvenlik alanında çok farklı konularda eğitimler sunmaktayız.

Mevcut Eğitimlerimiz

Bilgi Güvenliği Farkındalığı
SOME Eğitimleri
Ağ Güvenliği
Aktif Cihaz Güvenliği ve Sıkılaştırma
Firewall ve Saldırı Tespit Sistemleri
Sistem Güvenliği ve Sıkılaştırma
Linux Güvenliği ve Sıkılaştırma
Windows Güvenliği ve Sıkılaştırma
Sızma Testi
Uygulama Sızma Testi
Sistem ve Ağ Sızma Testi

Labratuvar Ortamı

Verilen eğitimlerin tamamına yaıkını geliştirdiğimiz labratuvar ortamında verilmektedir. Bu sayede katılımcılar rahat ve kolay bir şekilde öğrenebilmektedir. Labratuvar ortamımızda şu teknolojiler bulunnaktadır: CentOS, Ubuntu, Windows Server, Cisco IOS, Fortinet, PaloAlto, Checkpoint …

Uygulamalı Eğitimler

Hali hazırda vermekte olduğumuz eğitimlerin tamamına yakını uygulamalı olarak verilmektedir. Eğitimlerin oluşturulma sürecinde uygulamlar temel alınmakta bu da katılımcılar konuları daha iyi öğrenmesini ve içselleştirmesini sağlamaktadır.

Örnekler

Eğitimler süresince bir çok örnek yapılmaktadır. Bu da katılımcıların konu hakkında daha fazla düşünmesini ve kanıksamasını sağlamaktadır.

Testler

Eğitim konu sonlarında ve bitişlerinde testler yapılmakta katılımcıların öğrenme süreçleri takip edilere mevcut yada ileriki eğitimler iyi optimizasyonlar yapılamaktadır.

Eğitim İçeriği

Eğitim kitaplarının içerikleri her eğitim sınıfı için ayrı hazırlanmakta ve katılımcıların tecrübeleri, yetkinlikleri ve talepleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Eğitim Dokümanları

Eğitim dokümanları özenle ve defalarca gözden geçirmek sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu dokümanlar zaman içerisinde geliştirilmekte ve yeni gelişmeler çerçevesinde güncellenmektedir.

Tamamlama Sertifikası

Eğitimlerimiz sonunda katılımcılarımıza eğitim ile ilgili tamamlama sertifikası verilmektedir.