Siber Güvenlik Hizmetlerimiz

Siber Güvenlik Hizmetlerimiz


Daha Güvenli Olmaya Giden Yol

Güvenlik Hizmetleri adı altında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için ilgili başlığa tıklayınız. KaleInfo olarak aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.

Sızma Testi Hizmeti

Sızma Testi Hizmeti ile uygulama, network, sunucu, kullanıcı bilgisayar, veri tabanı, uygulama sunucusu gibi kurumsal sistemler üzerindeki zaafiyetler tespit edilerek bu zaafiyetlerin sömürülmesi (exploit edilmesi) ile kuruma ait varlıkların gizlilik, bütünlük ve süreklilik gibi konularda ne durumda olduğu tespit edilmekte ve raporlanmaktadır.


Detaylar

Kırmızı Takım Hizmeti

Kırmızı Takım (Red Team) hizmeti ile müşterilerimizin gelişmiş, zaman, mekan ve hedef bağımsız yıkıcı ve sürekli saldırılara karşı nasıl tepki verdiği tespit edilerek raporlanır.


Detaylar

Uygulama Sızma Testi Hizmeti

Web, Masaüstü ve Mobil uygulamalarının zafiyet taraması ve güvenlik testleri gerçekleştirilir ve raporlanır.


Detaylar

Sosyal Mühendislik Hizmeti

Sosyal Mühendislik Testleri hizmeti ile kurum çalışanlarının sosyal mühendislik saldırılarına karşı nasıl teptki verdiği ve farkındalık durumları ölçülerek raporlanır.


Detaylar

DDOS ve Yük Testi Hizmeti

DDOS ve Yük Testleri hizmeti ile network, sunucu ve uygulama sistemlerinin yük altında yada DDOS saldırıları karşısında nasıl davrandığı tespit edilerek raporlanır.


Detaylar

Güvenlik Denetimi ve Risk Analizi

Güvenlik Denetimi ve Risk Analizi hizmeti ile kurum içi ve dışı sistemler özellikle konfigrasyon ve yapılandırma açısından değerlendirilerek raporlanır.


Detaylar

SOME Kurulumu Hizmeti

SOME Kurulumu ve İşletimi hizmeti ile Siber Olaylara Müdahale Ekibinin planlaması, operasyonları ve eğitimleri kurgulanır.


Detaylar

Windows ve AD Sıkılaştırma Hizmeti

Windows Sıkılaştırma hizmeti ile Windows istemci, sunucu, veritabanı, web sunucu vb. sistemlerin güvenlik sıkılaştırmaları yapılır.


Detaylar

Linux Sıkılaştırma Hizmeti

Linux Sıkılaştırma hizmeti ile Linux istemci, sunucu, veritabanı, web sunucu vb. sistemlerin güvenlik sıkılaştırmaları yapılır.


Detaylar

Ağ Sıkılaştırma Hizmeti

Ağ sistemlerinin sıkılaştırmaları yapılır


Detaylar

Düzenli Zaafiyet Tarama ve Takibi

Düzenli Zaafiyet Tarama ve Takibi hizmeti ile kurum için ve dışı IT altyapınsını güncel zaafiyetlere açısından durumu periyodik yada 7×24 takip edilir ve raporlanır.


Detaylar

Sistem Sıkılaştırma Hizmeti

Linux ve Windows Sistemlerin güvenlik sıkılaştırmaları yapılır.


Detaylar