SİBER GÜVENLİK EĞİTİMLERİMİZ

Siber Güvenlik Dünyasına Adım Atın ...

Siber Güvenlik konusunda dünya çapında önem kazanmakta olan bir konudur. Bu nokta en önemli handikaplardan birisi yetişmiş personel kaynağı yada kısaca yetenektir. Siber Güvenlik Eğitimleri ile katılımcılara Siber Güvenlik alanında çok farklı konularda eğitimler sunmaktayız.

Sızma testi Eğitimi

Sızma Testleri kurumların güvenlik seviyelerini uygulamlı olarak ölçmelerini sağlayan mevcut zafiyetlerin tespit edilmesini ve olası istismarı sonrası ortaya çıkabilecek durumların tespiti sağlar.

Sistem ve Ağ Sızma Testi Eğitimi

Sistem ve Ağ Sızma Testi Eğitimi ile birlikte sistemlerin ve ağların güvenlik testlerinin nasıl yapıldığı öğretilmektedir.

SOME Eğitimleri

SOME Eğitimleri SOME birimlerinin etkin bir şekilde işletilebilmesi için gerekli olan bilgi ve tecrübenin aktarıldığı eğitimlerdir. SOME Eğitimleri aşağıdaki eğitimlerden oluşur.

Uygulama Sızma Testi Eğitimi

Uygulama Sızma Testi Eğitimi ile Web, Masaüstü ve Mobil uygulamaların güvenlik testi süreçleri öğretilmektedir.

DDOS/Yük testi Eğitimi

DDOS ve Yük Testi Eğitimi ile uygulama ve ağların yük ve DDOS saldırılarına nasıl tabi tutulacağı öğretilmektedir.

BurpSuite Eğitimi

BurpSuite Eğitimi ile genel olarak Web Uygulama testlerinde kullanılan BurpSuite aracının en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanıldığı öğretilmektedir.

Kali Eğitimi

Kali Eğitimi ile popüler güvenlik araçlarını barından Linux Kali dağıtımı en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanıldığı öğretilecektir.

Metasploit Eğitimi

Metasploit Eğitimi ile popüler zafiyet tarama ve exploit etme aracı olan MetaSploit en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanılır öğretilecektir.

Nessus Eğitimi

Nessus Eğitimi ile popüler zafiyet tarama aracı olan Nessus en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanılır öğretilecektir.

Nmap Eğitimi

Nmap Eğitimi ile popüler ağ ve zafiyet tarama aracı olan Nmap en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanılır öğretilecektir.

IPS/IDS Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Siber Güvenlik Uzmanları İçin Python Eğitimi

Siber Güvenlik Uzmanları İçin Python Eğitimi ile Python programlama dilinin siber güvenlik alanındaki farklı kullanımları öğretilecektir.

Log/SIEM Eğitimi

Log/SIEM Eğitimi ile log, siem, korelasyon, zaman damgası, log ajanı gibi konular öğretilecektir.

Ağ Analizi Eğitimi

Ağ Analizi Eğitimi ile bilgisayar ağları üzerindeki trafiğin dinlenmesi ve analizi, saldırıların tespiti gibi konular öğretilecektir.

Cevaplıyoruz

Aklınıza Takılanlar

Tüm eğitimlerimiz uygulamalı olup sizlerin deneyimleyerek öğrenmesi için tasarlanmıştır.

Tüm eğitimlerimiz uygulamalı olup sizlerin deneyimleyerek öğrenmesi için tasarlanmıştır.

Siber Güvenlik konusunda herhangi bir tecrübeniz yoksa Sızma Testi Eğitimi yada Sistem Sıkılaştırma Eğitimi sizin için uygun olacaktır.