Siber Güvenlik Eğitimlerimiz

Siber Güvenlik Eğitimlerimiz

Siber Güvenlik Dünyasına Adım Atın …Siber Güvenlik konusunda dünya çapında önem kazanmakta olan bir konudur. Bu nokta en önemli handikaplardan birisi yetişmiş personel kaynağı yada kısaca yetenektir. Siber Güvenlik Eğitimleri ile katılımcılara Siber Güvenlik alanında çok farklı konularda eğitimler sunmaktayız.

Sızma testi Eğitimi

Sızma Testleri kurumların güvenlik seviyelerini uygulamlı olarak ölçmelerini sağlayan mevcut zafiyetlerin tespit edilmesini ve olası istismarı sonrası ortaya çıkabilecek durumların tespiti sağlar.


Detaylar

Sistem ve Ağ Sızma Testi Eğitimi

Sistem ve Ağ Sızma Testi Eğitimi ile birlikte sistemlerin ve ağların güvenlik testlerinin nasıl yapıldığı öğretilmektedir.


Detaylar

SOME Eğitimleri

SOME Eğitimleri SOME birimlerinin etkin bir şekilde işletilebilmesi için gerekli olan bilgi ve tecrübenin aktarıldığı eğitimlerdir. SOME Eğitimleri aşağıdaki eğitimlerden oluşur.

Uygulama Sızma Testi Eğitimi

Uygulama Sızma Testi Eğitimi ile Web, Masaüstü ve Mobil uygulamaların güvenlik testi süreçleri öğretilmektedir.


Detaylar

DDOS/Yük testi Eğitimi

DDOS ve Yük Testi Eğitimi ile uygulama ve ağların yük ve DDOS saldırılarına nasıl tabi tutulacağı öğretilmektedir.


Detaylar

BurpSuite Eğitimi

BurpSuite Eğitimi ile genel olarak Web Uygulama testlerinde kullanılan BurpSuite aracının en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanıldığı öğretilmektedir.


Detaylar

Kali Eğitimi

Kali Eğitimi ile popüler güvenlik araçlarını barından Linux Kali dağıtımı en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanıldığı öğretilecektir.


Detaylar

Metasploit Eğitimi

Metasploit Eğitimi ile popüler zafiyet tarama ve exploit etme aracı olan MetaSploit en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanılır öğretilecektir.


Detaylar

Nessus Eğitimi

Nessus Eğitimi ile popüler zafiyet tarama aracı olan Nessus en temelden en ileri özelliklerine kadar nasıl kullanılır öğretilecektir.


Detaylar

Cevaplıyoruz

Aklınıza Takılanlar

Linux Eğitimleri Uygulamalı Mı?

Tüm eğitimlerimiz uygulamalı olup sizlerin deneyimleyerek öğrenmesi için tasarlanmıştır.

Siber Güvenlik Eğitimleri Uygulamalı Mı?

Tüm eğitimlerimiz uygulamalı olup sizlerin deneyimleyerek öğrenmesi için tasarlanmıştır.

Siber Güvenlik Konusunda Hiç Tecrübem Yok Hangi Eğitimi Almalıyım?

Siber Güvenlik konusunda herhangi bir tecrübeniz yoksa Sızma Testi Eğitimi yada Sistem Sıkılaştırma Eğitimi sizin için uygun olacaktır.